Synertime wspiera promocję Türkiye (Turcji) w Polsce

Synertime, warszawska agencja PR, podpisała umowę z Turecką Agencją Promocji i Rozwoju Turystyki na działania promocyjne Türkiye (Turcji) w Polsce. Na początku stycznia podpisano roczną umowę, która jest kontynuacją działań rozpoczętych w listopadzie 2021.

Synertime będzie odpowiedzialna za działania z obszarów media relations, social media, influencer marketingu, wsparcie w organizacji eventów czy wyjazdów prasowych. Do zadań agencji należy również bieżące wsparcie w działaniach promocyjnych.

Z ramienia Tureckiej Agencji Promocji i Rozwoju Turystyki działania w Polsce koordynuje Biuro Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady Turcji w Polsce.

Za działania odpowiada nadzorowany przez Żanetę Kurczyńską, wiceprezes zarządu, zespół: Emilia Potocka, PR account executive, Luiza Salacuchepa, social media manager i Piotr Tomaszewski, digital consultant.

Bardzo się cieszymy z tej współpracy. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki, więc możemy wykorzystać nasze bogate doświadczenie w promocji turystyki. Pracowaliśmy w przeszłości m.in. dla Kaszub Północnych, Poznania, Śląska czy właśnie dla Turcji – mówi Żaneta Kurczyńska, współwłaścicielka agencji.  – Ważnym elementem działań jest promocja nazwy Türkiye, którą Turcja uznała za oficjalną w komunikacji globalnej. Taką też będziemy stosować w materiałach publikowanych w Polsce – dodaje Kurczyńska.

***

Działamy na rynku od 2007 roku (od 2012 r. pod marką Synertime). Mamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu kampanii komunikacyjnych. Nasze portfolio to ponad 200 Klientów z różnych branż – m.in. żywności i żywienia, healthcare, turystycznej, IT, budowlanej i innych. Z sukcesami wspieramy również projekty z zakresu edukacji i CSR. Prowadzimy działania zarówno online jak i offline.

Jesteśmy wielokrotnym laureatem Złotych Spinaczy – nagrody przyznawanej za najlepsze projekty PR zrealizowane w Polsce.

Współwłaścicielkami firmy są Ewa Kaczmarek i  Żaneta Kurczyńska.


Załączniki

Kontakt dla mediów

Współwłaścicielka i Wiceprezes Zarządu Synertime. Do firmy dołączyła w 2013 roku. Nadzoruje pracę całego zespołu i dba o najwyższą jakość obsługi Klientów Agencji. Odpowiada również za komunikację zewnętrzną Synertime. Ponadto zajmuje się planowaniem i wdrażaniem całościowych strategii komunikacji PR dla projektów z zakresów brand PR, CSR, corporate PR, crisis management oraz expert positioning. Jej specjalnością jest branża żywności i żywienia oraz healthcare. Z sukcesami prowadziła również projekty z branży turystycznej. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt realizacji tak dla marek polskich, jak i międzynarodowych, a także instytucji rządowych – m.in. Nestlé Polska (program CSR i employerbrandingowy – wyróżniony w konkursie Złote Spinacze w 2014 r.), GACA SYSTEM (Złoty Spinacz w 2015 r.), Ministerstwo Finansów, Biuro Radcy ds. Kultury i Informacji Ambasady Turcji w Polsce, Grupa TenderHut, Budimex czy program „Żyj Smacznie i Zdrowo” (największy projekt edukacyjny dla gimnazjalistów o zdrowym odżywianiu w Polsce). Żaneta jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie uzyskała tytuł krytyka przekazów medialnych. Od kilku lat wykłada na Collegium Civitas – przedmiot public relations i CSR.
Bio