Referencje

Beata Szwarc

Beata Szwarc

producent programów informacyjnych, Polsat NEWS


"Sporo firm próbuje się z nami kontaktować, ale Synertime zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Ta agencja dobrze rozumie, na czym polega praca w telewizji. Zawsze mogę od nich liczyć na świetne materiały PR – nie jakieś szablonowe informacje prasowe, ale teksty dedykowane dla programów TV. Widać, że firma rozumie, czego potrzebujemy – i daje nam to. Dlatego promowani przez nich eksperci są bardzo często przez nas zapraszani do studia. Z Synertime naprawdę dobrze się pracuje!”

Beata Lipov

Beata Lipov

blogerka, Lawendowy Dom


"Jako blogerka z wieloletnim stażem stykam się na co dzień z wieloma agencjami public relations. I choć wydawałoby się, że blogosfera już na stałe wpisała się w krąg zainteresowań agencji, to wciąż mam wrażenie, że większość z nich nie wie, jak powinna wyglądać współpraca na tym polu. Szczęśliwie nie dotyczy to Synertime. Są szybcy, bystrzy, kreatywni, kontaktowi, skuteczni i w dodatku mają poczucie humoru. Tak trzymać!”

Małgorzata Jarosiewicz

Małgorzata Jarosiewicz

specjalista ds promocji, Pani Domu


"Rekomenduję Synertime jako partnera w zakresie usług PR i nie tylko! Profesjonalizm, zaangażowanie i szybka reakcja w działaniu to słowa, którymi mogę określić Agencję. Współpraca z Synertime to czysta przyjemność."

Maciej Karczyński

Maciej Karczyński

rzecznik prasowy, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego


"Uwielbiam poznawać  tajniki komunikowania się z ludźmi. Miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu oferowanym przez Synertime. Szczerze polecam. Bardzo konkretnie, miło i przesympatycznie. Dużo przydatnych rzeczy, które obecnie wykorzystuję na co dzień. Miałem wiele szkoleń, ale to było inne. Moim skromnym zdaniem najlepsze :-).”

Agnieszka Piskała

Agnieszka Piskała

Senior Nutrition Specialist, Communication & Marketing Services Department


"Zaufanie. To właśnie słowo najbardziej kojarzy mi się z Synertime. Bez niego praca z jedną agencją przez wiele lat nie jest w ogóle możliwa. No a z Synertime się udało. Współpracuję z nimi już 6 lat, przy naprawdę różnorodnych projektach. Udało nam się wspólnie osiągnąć wiele, zrobić kilka niesamowitych akcji, wygrać nagrody – a przy tym cały czas zachowywać sympatyczną atmosferę, wzajemny szacunek i to wspomniane już zaufanie. Bardzo to doceniam."

Magdalena Nowotna

Magdalena Nowotna

blogerka, Piernikowa Chata


"Synertime – to zespół ambitnych i rzetelnych, młodych ludzi. Bardzo sobie cenię współpracę z Nimi chociażby ze względu na doskonały kontakt i ich zaangażowanie."

 

Dorota Liszka

Dorota Liszka

Manager ds. komunikacji korporacyjnej dział Public Relations


"Firma Lubella należąca do Grupy Maspex Wadowice współpracuje z Agencją Synertime od 2013 roku. W trakcie tego okresu pracownicy współpracujący z nami wykazali się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem, kreatywnością i bogatym warsztatem pracy. Na uwagę zasługuje również słowność i terminowość, które w znaczący sposób wpływają na jakość współpracy."

Mirosława Chomczyk

Mirosława Chomczyk

sekretarz redakcji, magazyn JOY


"Agencja Synertime to dla mnie przede wszystkim super zorganizowane warsztaty dla marki Lubella. Jest zawsze smacznie, pysznie i kolorowo. Mam apetyt na więcej."

 

Anna Rieger

Anna Rieger

Dyrektor Działu Marketingu, Wawel SA


"Agnecja Synertime Sp. z o.o. od kwietnia 2012 do maja 2014 zrealizowała szereg działąń public relations dla firmy Wawel SA, jej produktów i Fundacji Wawel z Rodziną.

Zespół Synertime dysponuje bogatą wiedzą i doświadczeniem, które przełożyły się na sukces medialny naszych produktów. Dzięki udanej współpracy udało nam się osiągnąć 100% wzrost liczby i wartości publikacji w mediach.

Polecam agencję Synertime wszystkim firmom z sektora FMCG i nie tylko."

Arkadiusz Filipowski

Arkadiusz Filipowski

prezes zarządu, PEKAES SA


"Powierzenie szkoleń medialnych agencji Synertime było trafną decyzją. W przeszłości zdarzały się niestety sytuacje, że inne firmy nie spełniały naszych oczekiwań i byliśmy zmuszeni przerywać spotkania przed ich planowanym zakończeniem. Jednak tym razem wszystko zostało przeprowadzone wyjątkowo sprawnie i przede wszystkim efektywnie. Pojawiły się nawet głosy od uczestników, że współpraca z Synertime przywróciła im wiarę w sens realizacji tego typu szkoleń."

 

Michał Turek

Michał Turek

autor programu nie tylko o gotowaniu "Turek Pomoże Od Kuchni", Radio Plus, http://www.radioplus.pl/program/1047/turek_pomoze_od_kuchni


"Synertime to jedna z niewielu agencji PR, która rozumie, że radio to NIE prasa – i mamy specyficzne potrzeby, inne niż dziennikarze z gazet. W mojej audycji „Turek Pomoże Od Kuchni” bardzo często wykorzystuję podcasty stworzone przez Synertime – ich materiały są profesjonalnie przygotowane i ciekawie ujmują temat. Nie ukrywam, że bardzo mi to ułatwia pracę. No i puszczając na antenie materiały od Synertime wiem, że słuchaczom też się podobają".