zespół

Ewa Kaczmarek

Ewa Kaczmarek


Współwłaścicielka i CEO Synertime. Związana z firmą od początku jej istnienia. Była zaangażowana w obsługę niemal każdego z Klientów Agencji. Na co dzień odpowiada za wszystkie kwestie mierzalne i policzalne związane z funkcjonowaniem firmy. Znakomicie koordynuje duże projekty. Lubi, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik i … można spokojnie pomyśleć, co jeszcze da się ulepszyć by zwiększyć efektywność działań.

Posiada doświadczenie we wszystkich obszarach PR. Jej zawodowa aktywność obejmuje pracę zarówno po stronie agencji, Klienta jak i mediów. Przez wiele lat była dyrektorem PR firmy Messenger Service STOLICA SA / UPS Polska oraz kilku innych przedsiębiorstw. Prowadziła też działania komunikacyjne na rzecz jednej z największych agencji marketingowych w Polsce. Wcześniej współpracowała z Gazetą Wyborczą oraz chicagowskim oddziałem Voice of America.

Laureatka Złotej Odznaki Public Relations UW/PAN oraz pomysłodawczyni i realizatorka wielu nagradzanych projektów, m.in programu "Żyj smacznie i zdrowo" i "Stolica powodzianom". Prowadzi zajęcia z zakresu kampanii społecznych dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


Jest absolwentką poznańskiej filologii polskiej i dziennikarstwa oraz podyplomowych studiów public relations UW/PAN w  Warszawie.

Miłośniczka Tatr. W wolnym czasie czyta i wspólnie z synami odkrywa świat. Przezorna optymistka - nie istnieją dla niej sytuacje beznadziejne, zawsze ma przygotowane wyjście awaryjne. W ludziach i zdarzeniach szuka tego, co dobre i wartościowe.

 

e.kaczmarek@synertime.pl

+48 510 270 372