zespół

Barbara  Labudda-Krysztofczyk

Barbara Labudda-Krysztofczyk


Współtworzyła Synertime, wcześniej też inną warszawską agencję public relations (specjalizującą się w personal PR). Związana z Synertime od początku istnienia firmy, m.in. zaprojektowała specjalistyczne narzędzia autorskie, które Agencja wykorzystuje z powodzeniem od 2007 roku. W codziennej pracy skupia się przede wszystkim na ciągłym doskonaleniu know-how firmy oraz rozwoju biznesu i pracowników – tak, by Klienci stale odczuwali wzrost wartości wynikającej ze współpracy z Agencją.

Barbara specjalizuje się w projektowaniu kompleksowych strategii PR, crisis/issues management oraz media relations. Jest konsultantem i trenerem komunikacji. Prowadzi zajęcia dla studentów w ramach Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie i Uniwersytetu Warszawskiego. Jest jednym z autorów „Leksykonu public relations”. Jako ekspert regularnie komentuje pod kątem wizerunkowym bieżące wydarzenia, wypowiadając się m.in. dla TVP, TVN24, Polsat News. Jej szkolenia i metodologia były podstawą do realizacji jednego z programów publicystycznych o szkoleniach medialnych w Polsce dla TVN CNBC Biznes.

W 2010 roku brała udział w pracach najwęższego kręgu Sztabu Wyborczego w wyborach na Prezydenta RP, doradzała też strategicznie samorządowcom, zaś w 2007 – wspierała jedną z głównych partii politycznych w kampanii do Sejmu i Senatu. Rok wcześniej, przez wzgląd na zaangażowanie komunikacyjne w działalność społeczną, trójmiejska Gazeta Wyborcza nadała jej tytuł Osobowości Miesiąca.

Ukończyła marketing (Uniwersytet Gdański) i podyplomowo psychologię reklamy (Uniwersytet Warszawski & Publicis). Studiowała też wokalistykę jazzową (Akademia Muzyczna w Gdańsku) oraz Management (ICAN Institute & Harvard Business Publishing).

Przez ponad 8 lat była solistką jednego z najwyżej cenionych polskich zespołów muzyki dawnej. Pozostał jej więc ogromny sentyment do kultury średniowiecza – uwielbia słuchać płyt zespołów odtwarzających dawne utwory na zrekonstruowanych instrumentach z epoki, oglądać gotyckie i romańskie kościoły, a nawet samej śpiewać w ich kilkusetletnich murach. Wszystkim, których choć trochę pociąga mistyczna atmosfera tamtych czasów, poleca „Filary Ziemi” Kena Folletta oraz festiwal Pieśń Naszych Korzeni w Jarosławiu.

 

b.labudda@synertime.pl

+48 (22) 544 05 00

+48 501 209 530